
Замок Kale 257 L повний комплект (з накладками та відповідною планкою)
1 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15199
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для встановлення на металеві двері. Вироблено в Туреччині. Надійний, міцний, зламостійкий замок сувальдного типу, який має 8 пластин секретності, впевнено захистить металеві вхідні двері від зламу.
Особливості замка Кале 257
Особливості замка Кале 257
- Виробник — KALE
- Країна-виробник — Туреччина
- Засув замка — три сталевих ригелі
- Кількість ключів — 5
- У комплекті хромовані накладки
- Бронепластина із загартованої сталі
- У комплекті відповідна планка
- Розміри замка — 140x110x20 мм
- Торцева планка — 220x28x3 мм
- Вага брутто — 1360 г
- Тип замка — врізний
- Клас безпеки — 3
- Кількість ригелів 3
- Діаметр ригелів — 16 мм
- Виліт ригелів — 36 мм
- Наявність засувки — немає
- Колір — нікель
- Тип ключа — сувальдний
- Кількість ключів — 5
- Замок у зборі
- Ключ сувальдний 5 шт.
- Накладки хром 2 шт.
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь, Загартована сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | стандартний |
| Тип замикання | Додатковий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фортежний набір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴




