Замок Kale 257L. Надійний, міцний, зламостійкий замок сувальдного типу Kale 257L, який має 8 пластин секретності, впевнено захистить металеві вхідні двері від зламу. Призначений для встановлення на металеві двері. Вироблено в Туреччині.
Декоративні накладки і планка у відповідь купуються окремо.
- 3 сталевих ригелі
- 5 сувальдних ключів
- Бронепластина із загартованої сталі
Комплект постачання:
- корпус замка,
- 5 ключів,
- комплект кріплення
- паковання.
Призначення бронепластини — захист корпусу замка та опорної стійки від висвердлювання. Захищати вона має 'критичні" місця замка, розташовані в зоні сувальд, додатково захищає від "розширення" свердловини для вставляння в неї так званого "свердла" і подальшого "створення" сувальдного механізму.
Технічні характеристики:
- Тип замка — врізний
- Клас безпеки — 3
- Кількість ригелів — 3
- Діаметр ригелів — 16 мм
- Розміри — 140x110x20 мм
- Маса — 1200 г
- Наявність засувки — немає
- Колір — нікель
- Тип ключа — сувальдний
- Кількість ключів — 5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь, Загартована сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴





