Упор дверний підлоговий SIBA SB-DS 303 призначений для захисту стін і дверей від пошкоджень під час відкривання. Підходить для житлових та комерційних приміщень.
Виготовлений з нержавіючої сталі SS201, стійкий до корозії та зношування. Має форму «стовпчик», монтується на підлогу, простий у встановленні.
Розміри: Ø32×46 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид відбійника | Гумовий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Кріпильний комплект | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | SB-DS-303-SS201 |
| Призначення | обмежувач відкриття дверей |
| Діаметр підстави | 32 мм |
| Висота упору | 40 мм |
| Висота до центру гумки | 30 мм |
| Фортежний набір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

