Дверні ручки Punto (Пунто) роздільні LOGICA 140mm ABG-6 зелена бронза.
Дверні ручки Punto LOGICA серії TL із колекції SIMPLE LIVING призначені для встановлення у міжкімнатні та вхідні двері. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії у соляному тумані та відповідає 1 класу ГОСТ. Ресурс роботи ручок дверей понад 150 000 циклів відкривання/закривання. Матеріал – алюміній. Комплектація: комплект фурнітури для кріплення, з'єднувальний квадрат 8x140 мм. Можуть бути доукомплектовані циліндровою накладкою або WC фіксатором.
Характеристики:
- Виробник - PUNTO
- Країна виробник - Китай
- Модель - Logica
- Форма основи - TL (кругла)
- Вага – 450 гр
- Матеріал - алюміній
- Тип упаковки – коробка
- Покриття – гальваніка
- Діаметр розетки – 53,5 мм
- Довжина квадрата – 140 мм
Комплектація:
- ручки роздільні 2 шт
- квадрат - 1 шт
- стяжні гвинти - 2 шт
- саморізи - 6 шт
- ключ шестигранний - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Діаметр розетки | 53.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | алюміній |
| Тип упаковки | коробка |
| Длина квадрата | 140 мм |
| Наявність замка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴



