
Ручки на китайські двері USK IA- 68128 L без підсвічування
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3490
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки для китайських вхідних дверей USK IA- 68128 L без підсвічування.
Стандартні ручки із планками для вхідних китайських дверей.
Виробник USK Китай. Артикул 3490
Розмір планки – 275x60 мм, міжосьова – 68 мм, відстань між стяжними гвинтами – 230 мм.
Комплектація:
- ручки на планці
- стяжні гвинти
- прокладки
- комплект броненакладок
Ручки бувають для лівих та правих дверей. Це модель для лівих дверей, які відчиняються назовні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 60 мм |
| Висота розетки/планки | 275 мм |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

