Броненакладка Armadillo DEF Protector USS BL чорна.
Врізна броненакладка - найнадійніший захист циліндрового механізму від вибивання, висвердлювання або перелому навпіл. Врізні броненакладки Protector/USS серії Urban Slim призначені для вхідних металевих дверей.
Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь 304 проби. Забезпечує повноцінний захист від висвердлювання та інших вандальних методів злому, а також підходить для вуличного використання.
Супертонка основа ідеально поєднується з ручками колекції Armadillo Urban Slim.
Технічні дані:
- Виробник – Armadillo;
- Країна виробник – Китай;
- Тип установки – врізний;
- Корпус із загартованої сталі;
- Глибина врізання – 25 мм;
- Товщина декоративної накладки - 6,5 мм (SLIM);
- Підходить для вуличного застосування;
- Зовнішні розміри – 72*62 мм;
- Вага – 353 гр;
- Діаметр врізної частини – 50 мм;
- Товщина – 25 мм;
- Захід циліндра у накладку - до 18 мм;
- Колір – чорний.
Комплект постачання:
- Броненакладка (зовнішня частина)
- Декоративна накладка (зовнішня)
- Гвинти M6 - 2шт
- Упаковка.
Примітка* - внутрішня декоративна накладка в комплект поставки не входить, купується окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Тип | Броненакладка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 6.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | 72*62 |
| Форма накладки | Прямокутна |
- Ціна: 573 ₴



