Замок Akpen LB 85-16/25-01/M. Замок врізний вузький. Призначений для встановлення на металопластикові вузькопрофільні двері. У замку 85-16/25-01 один ригель прямокутного типу, що висувається. Виліт засуву за один оберт ключем 15 мм. Backset замка 25 мм. Клямка забирається як за допомогою натискної ручки, так і за допомогою ключа. Замок встановлюється на ліві та праві двері, переналагодження клямки відбувається без розбирання корпусу замка.
Технічні характеристики:
- Виробник - Akpen
- Країна виробник - Китай
- Сторона відкривання - універсальна
- Розміри замку – 173x43x15 мм
- Торцева планка – 240x16 мм
- Бексет – 25 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Тип замку – циліндровий
- Клас безпеки – залежить від циліндра
- Кількість ригелів - 1
- Наявність засувки – є
- Колір – нікель
Комплектація - в комплект поставки входить замок, два саморізи та упаковка. Циліндровий механізм та ручки купуються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AKPEN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 25 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 173 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Тип замку | циліндровий |
| Сторона відкривання | універсальний |
| Бэксет | 25 мм |
| клас безпеки | залежить від циліндра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴





