
Замок Kale 152 3MR 45 мм нікель (тех.пакування).
480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12213
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок Kale 152 3MR 45 мм нікель (тех.упаковка). Корпус замку без у відповідь планки та коробки.
Особливості замків Кале 152:
- Додаткові отвори в корпусі для кріплення ручок
- Призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері.
- Засувка для лівих та правих дверей
- Три сталеві ригелі
Комплект постачання:
- замок,
- саморізи,
Замок можна укомплектувати ручками дверей на планці з міжосьовою відстанню 85 мм, або роздільними ручками з ключовими накладками. Циліндровий механізм підбирається із розрахунку товщини дверного полотна. Наприклад товщина дверей 40 мм - довжина циліндра 60 мм.
Технічні характеристики:
- Країна виробник - Туреччина
- Тип замку – врізний, циліндровий
- Кількість ригелів - 3
- Backset – 45 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Діаметр ригеля - 12 мм
- Виліт засуву – 20 мм
- Розміри замку -175x71x14 мм
- Розмір торцевої планки – 240x23 мм.
- Відстань між отворами кріплення – 214 мм
- Колір торцевої планки.
Якість продукції підтверджена Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

