
Зустрічна планка для замків ALU 153U CP
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10751
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічна планка для замків ALU 153U CP. Підходить для замок Kale та Siba серії 153U, для дерев'яних та алюмінієвих дверей.
Матеріал - сталь
Колір – нікель
Розмір – 200х24х1.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Хром |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


