
Набір фурнітури ISEO 032415 72мм BLACK mov-mov CYL_HOLE
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: ISE-032415
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ISEO Італія
• Колір фурнітури замка: BLACK
• BackSet: Без значення
• Міжосьова відстань: 72мм
Повний опис
Набір фурнітури ISEO 032415 для протипожежних дверей.
З отвором під циліндр EuroDIN. Застосовується з протипожежними замками.
Сертифікована згідно до EN 179 у складі комплекту із протипожежними замками ISEO серій 214***65*
Технічні характеристики:
- - Матеріал внутрішньої плати: сталь
- - Матеріал зовнішніх пластин та ручок: пластик
- - Міжцентрова відстань: 72 мм
- - Кріплення – болти М5
- - Під шток 9 мм
- - Ручка – натискна
- - Обробка: пластик чорного кольору RAL9005
- - Стандартна комплектація на двері завтовшки 40-63 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ISEO |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 172,5x46 мм |
| Розмір планки | коробка |
| Тип упаковки | 72 мм |
| Тип ручок | Упаковка |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴





