
Петлі точені для воріт діаметром 26 мм
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12055
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі точені під зварювання D26 мм для гаражних воріт.
Гаражні петлі призначені для підвішування важких дверей та воріт, характеризуються підвищеним запасом міцності.
- Країна виробник - Україна
- Призначення – для дверей, воріт
- Матеріал - сталь
- Тип петлі - точена з кулькою
- Діаметр - 26 мм
- Довжина - 125 мм
Ціна за 1 шт
Відмінні риси гаражних петель
масивність – значно вища, проти кріпленнями звичайних квартирних дверей,
підвищена стійкість до зрізування, завдяки збільшеному діаметру,
стійкість до механічних впливів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Приварний |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Висота | 130 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для дверей, воріт |
| Диаметр | 30 мм |
| Тип петлі | точена з кулькою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

