
Засувка FZB Sofia 10-54 овал нікель
114 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12079
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм клямки овал (L45;100) Sofia метал (нікель) код 10-54.
Міжкімнатна механічна класична клямка для закривання міжкімнатних та сантехнічних дверей без додаткової фіксації.
Технічний опис:
- Виробник - FZB Sofia
- Модель – 10-54 L45;100
- Країна виробник - Китай
- Колір планки - нікель
- Форма планки – овал
- Розмір клямки - 71x21x18 мм
- Ширина планки – 25 мм.
- Backset – 45 мм
Комплект поставки:
- Засувка
- Планка у відповідь
- Комплект кріплення
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Колір засувки | Хром |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір лицьової планки | 57x25 мм |
| Розмір засувки | 71x20.5x17 мм |
| Квадрат під ручку | 8x8 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 45 мм |
| Форма планки | овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴


