Дверні ручки Avers HP-61,5.1023-AL-G призначені для встановлення на вхідні та міжкімнатні двері разом із врізними замками. Міжцентрова відстань між квадратом ручки та центром циліндрового механізму 62 мм. Колір ручки золото. Матеріал сталь планки, матеріал ручок сплав алюмінію.
Технічні характеристики:
- Виробник - Avers
- Країна виробник - Китай
- Модель - HP-61,5.1023
- Код товару - 25075
- Тип продукту – ручки на планці
- Довговічність – 200 000 циклів
- Сторона відкривання – універсальні
- Довжина планки – 180 мм.
- Ширина планки – 39 мм.
- Міжосьова відстань - 62 мм
- Відстань між отворами кріплення – 164 мм
Комплект поставки:
- Дверні ручки - пара
- Квадрат 8x8 90 мм - 1 шт.
- Стяжні гвинти - 2 шт
- Саморіз 2,5x35 мм - 4 шт
- Гужон M6 - 2 шт
- Ключ шестигранний для гужонів - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 165 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина планки | 39 мм |
| Довжина планки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴



