Замок врізний USK 55*55. Аналог врізного замку ЗВ4 55 мм (Сімферополь широкий).
Конструкція замку дозволяє встановлювати його на праві або ліві двері, переналагодження клямки здійснюється без розбирання замка
Технічні характеристики:
- Тип замку – врізний
- Габарити замку – 130x85x14.5
- Торцева планка – 200x22 мм
- Backset – 55 мм
- Міжосьова відстань - 55 мм
- Вихід ригеля - 22 мм
Комплектація:
- корпус замку
- планка у відповідь
- комплект кріплення
- упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


