
Дверні ручки на планці Аріко Браво 55 мм чорні
188 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3309
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні ручки на планці Аріко Браво 55 мм чорні.
Підходить для замків врізних під євроциліндр. В комплект входить дві ручки квадратний стрижень 8 мм довжина 90 мм і два стяжні гвинти.
Технічні дані:
- Виробник – ТМ Аріко;
- Країна виробник – Україна;
- Розмір планки – 200x45x12 мм;
- Міжосьова відстань – 55 мм;
- Відстань між отворами кріплення – 170 мм;
- Тип покриття – фарба;
- Колір чорний.
Комплект поставки:
- Пара ручок;
- Стяжні гвинти (2 шт.);
- Квадратний стрижень 8х8 (1 шт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арико |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 200 мм |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 170 мм |
| Розмір планки | 200x45x12 мм |
| Тип покриття | фарба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴

