
Ручка віконна Titan WH 005/37 RAL бронза
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3741
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка віконна Titan WH 005/37 RAL бронза
Ручки для металопластикових вікон преміальної якості виготовлені з алюмінію. Має 8 фіксованих положень. Стандартний штифт квадратного перерізу 7x35 мм дозволяє змінити будь-яку ручку або балконну ручку на модель Титан 005.
Ручки виготовлені з алюмінію
Технічні характеристики:
- Матеріал - алюміній
- Кількість позицій фіксації – 8
- Сполучний квадратний штифт - 7x35 мм
- Розмір ручки – 119x18.5 мм
- Розмір основи - 66x29 мм
- Відстань між гвинтами – 43 мм
- Відступ ручки – 59 мм
- Вага – 150 гр
- У комплекті гвинти M5
- Країна виробник - Туреччина
- Колір - бронза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Віконна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колір | Бронзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір основи | 66x29 мм |
| Вага | 150 гр |
| Відступ ручки | 59 мм |
| Відстань між гвинтами | 43 мм |
| Розмір ручки | 119x18.5 мм |
| З'єднувальний квадратний штифт | 7x35 мм |
| Кількість позицій фіксації | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴



