
Завіса прихована Anselmi AN 140 3D 24х110 мм (20 кг)
602 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3148
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі прихованого монтажу ANSELMI AN 140 3D ( 505.00.14 ) колір матовий хром 24x110 мм. Для міжкімнатних дверей із максимальним навантаженням до 40 кг.
AN 140 3D (стара назва Istar 505)
Технічні дані:
- Властивості Значення
- Допустиме навантаження 40,0 kg
- Загальна довжина 110,0 мм.
- Ширина(полотно) 24,0 mm
- Ширина(рама) 24,0 mm
- Діаметр фрези 14,0 або 16,0 мм.
- Діаметр копіювального кільця 25,0 або 27,0 мм.
- Кут відкривання 180°
Характеристики продукту:
- -Повністю прихована система петель
- -Для дерев'яних та алюмінієвих дверних коробок
- -Для нефальцованих міжкімнатних дверей
- -3D регулювання (по гір. +/- 1,5 мм, за висотою +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм)
- -матеріал - цинковий сплав
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anselmi |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Прихована |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Колір | Сатин |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 110 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | прихований |
| Матеріал петлі | сплав ZAMAK |
| Максимальне навантаження на 2 петлі | 40 кг |
| Розмір петлі | 110x30 мм |
| Колір накладок | матовий хром |
| Максимальне навантаження на 3 петлі | 60 кг |
| Можливість регулювання | є 3D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴



