Дверний стопор SIBA DS 202L - відмінне дизайнерське рішення, яке задовольнить смак більшості покупців. Подовжена версія.
Розмір упору: 30х75 мм
Технічний опис:
- Виробник – SIba;
- Модель – DS 202 L;
- Призначення – обмежувач відчинення дверей;
- Матеріал – ZAMAK;
- Висота упору – 75 мм;
- Висота до центру гумки – 60 мм;
- Діаметр основи – 30 мм;
- Колір – нікель матовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Вид відбійника | Гумовий |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Колір | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | DS 202 |
| Призначення | обмежувач відкриття дверей |
| Діаметр підстави | 30 мм |
| Висота упору | 40 мм |
| Висота до центру гумки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


