Корпус замка для міжкімнатних дверей Armadillo LH 25-50 AB.
Переваги механізмів Armadillo:
- надійність та довговічність;
- працездатність 250000 циклів;
- ударостійка металева клямка;
- простий та швидкий монтаж;
- легка зміна напряму відкривання;
- стійке покриття.
Комплектація:
- корпус замку
- планка у відповідь
- комплект кріплення
- упаковка
- гвинт кріплення циліндрового механізму
Технічні характеристики:
- Габарити замку – 132x76x14 мм
- Розмір торцевої планки – 196x18 мм.
- Backset – 50 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Перетин засуву - 36x8 мм
- Квадрат під ручку – 8 мм
- Планка у відповідь - 167x22 мм
- Гвинт у комплекті - M5x65 мм
- Виліт ригеля - 20 мм
- Вага – 460 гр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


