Врізний сувальдний замок GOR 204-CR.
Технічні характеристики:
- Виробник – GOR.
- Країна реєстрації бренду – Україна.
- Країна виробник – Китай.
- Модель замку – 204-CR.
- Артикул - 90016663.
- Габаритні розміри – 254 х 136 х 30 мм.
- Розмір торцевої планки – 355×35 мм.
- Колір торцевої планки – нікель.
- Тип замку - врізний, сувальдний + циліндровий.
- Кількість сувальд – 6.
- Діаметр ригеля – 18 мм.
- Вихід ригелів – 40 мм.
- Backset – 64 мм.
- Довжина ключа загальна – 110 мм.
- Довжина ключа (від ручки до секрету) – 60 мм.
- Маса замку – 3,5 кг.
Комплект поставки:
- Замок у зборі;
- Комплект ключів 5шт;
- Паспорт;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГОР |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| підвищена міцність корпусу | сталь 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 132 ₴




