
Замок навісний Авантек ВС2-М1-01
317 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12250
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний Авантек ВС2-М1-01.
Українська торгова марка замків. Унікальний широкий асортимент, що включає різні види корпусів, задовольнить будь-яку потребу та вирішить поставлене завдання. Гарантія та контрольована якість
Авантек – ваша безпека!
Замок навісний Авантек ВС2-М1-01 ідеально підходить для захисту підсобних приміщень, складів та магазинів. Корпус виконаний із спеціального удароміцного сплаву, дужка сталева 14 мм. Форма корпусу замку унеможливлює попадання води в механізм секрету, не викликаючи проблем з доступом до приміщення в зимовий час.
Технічні характеристики:
- Виробник – ТМ Авантек
- Країна виробник – Україна.
- Тип замку – навісний, бочонок
- Розміри замку – 100x70 мм (зі дужкою)
- Діаметр дужки – 13,8 мм
- Проріз дужки - 38x30 мм
- Вага – 0.52 кг
Комплект поставки:
- Замок навісний
- Комплект ключів (3 шт)
- Кільце для ключів
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴

