
Ручки на планці Siba Guardian PZ-85 HSS 001-85 22 22 матовий нікель
2 251 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11440
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці Siba Guardian PZ-85 HSS 001-85 22 22 матовий нікель.
Дверні ручки на планці для замків врізних під євроциліндр з міжцентровою відстанню 85 мм. SIBA HSS Guardian це найкраще і відносно недороге рішення із вбудованого захисту циліндра від вибивання, висвердлювання або перелому навпіл. Фактично встановлення таких ручок повністю замінює застосування броненакладки.
Технічні характеристики:
- Виробник – SIBA;
- Країна виробник – Китай;
- Матеріал - сталь/цинковий сплав;
- Розмір планки – 245x48 мм;
- Відстань між отворами кріплення – 195 мм;
- Міжосьова відстань – 85 мм;
- Довжина рукоятки – 125 мм;
- Максимальна глибина для циліндра – 13 мм;
- Сторона відкривання – універсальні;
- Колір матовий нікель.
Комплект поставки:
- Внутрішня планка із ручкою;
- Зовнішня планка з ручкою та броненакладкою;
- Комплект гвинтів;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 195 мм |
| Матеріал | сталь/цинковий сплав |
| Сторона відкривання | універсальні |
| Розмір планки | 245x48 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Максимальна глибина для циліндра | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 251 ₴



