
Петля для металопластикових дверей Astex AT 25 колір білий RAL9016
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3256
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля для металопластикових дверей Astex AT 25 білого кольору. Максимальна вага дверного полотна 110 кг.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник — Astex,
- Країна-виробник — Україна,
- Артикул - AT 25,
- Вага дверей — 110 кг,
- Регулювання по горизонталі - +10 / -5 мм,
- Регулювання за вертикаллю — +5/ -1 мм,
- Регулювання притискача +2/-2 мм,
- Наплав створки - 15,0-23,5 мм,
- Колір білий.
Металопластикові двері не обходяться без такого елемента, як петлі. Дверні петлі – найважливіша складова надійності та функціонування дверей. Усі пластикові двері різні. Причиною є те, що на сьогодні день існує безліч розрізняються між собою профільних систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | AT 27 |
| Регулювання по горизонталі | +10 / -5 мм |
| Вага двері | 140 кг |
| Регулювання по вертикалі | +5 / -1 мм |
| Наплав стулки | 15,0-23,5 мм |
| Регулювання притиску | +2 / -2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





