
Замок магнітний FZB 10-65 SN матовий нікель
314 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11855
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок магнітний FZB 10-65 SN матовий нікель.
Призначена для встановлення на міжкімнатні двері із необхідністю закривати на ключ. Корпус виконаний із сталі з надійним гальванічним покриттям. Магнітний механізм забезпечує безшумність роботи клямки. Отвори під стяжні гвинти знаходяться на відстані 38 мм. Можливе встановлення дверних ручок на стяжні гвинти для міцнішого кріплення.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- планка у відповідь з магнітом
- комплект кріплення
- упаковка
Технічні характеристики:
- Розмір клямки - 132x77x14 мм
- Розмір планки – 196×18 мм
- Міжосьове – 85 мм
- Видалення квадрата під ручку – 50 мм.
- Колір - SN матовий нікель
Інструкція із встановлення:
- Визначте місце встановлення клямки та нанесіть розмітку.
- У дверях виберіть пази під корпус клямки і планку у відповідь.
- Встановіть корпус засувки у двері. Закріпіть корпус шурупами.
- По встановленій клямці позначте місце установки частини у відповідь на дверну коробку.
- Виберіть паз під частину у відповідь.
- Встановіть частину у відповідь в паз. Закріпіть її шурупами.
- Після встановлення ручок почергово зовні та зсередини приміщення перевірте працездатність клямки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель, Нікель матовий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 0.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 132x77x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 195x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x37 мм |
| Перетин квадрата для ручок | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

