
Засувка WC FZB 10-66 BL чорного кольору
314 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11829
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм для міжкімнатних дверей під WC FZB 10-66 чорний.
Призначена для встановлення в міжкімнатні та сантехнічні двері. Корпус виготовлений зі сталі з надійним гальванічним покриттям. Магнітний механізм забезпечує безшумність роботи засувки. Отвори під стяжні гвинти розташовані на відстані 38 мм. Можливе встановлення дверних ручок на стяжні гвинти для міцнішого кріплення.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- частина у відповідь
- комплект кріплення
- паковання
Технічні характеристики:
- Розмір засувки — 132x77x14 мм
- Розмір планки — 196x18 мм
- Міжосьове — 96 мм
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм.
- Колір чорний
Інструкція щодо встановлення:
- Визначте місце встановлення засувки та нанесіть розмітку.
- У дверях виберіть пази під корпус клямки та відповідну планку.
- Встановіть корпус засувки у двері. Закріпіть корпус шурупами.
- За встановленою клямкою позначте місце встановлення частини у відповідь на дверній коробці.
- Виберіть паз під відповідну частину.
- Встановіть відповідну частину в паз. Закріпіть її саморізами.
- Після встановлення ручок почергово зовні та зсередини приміщення перевірте працездатність клямки.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.44 кг |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Чорний, Чорний матовий |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 132x77x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 195x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x37 мм |
| Перетин квадрата для ручок | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

