Замок Шерлок 05.41. Врізний, сувальдний, 5 ключів, бексет 68 мм (з урахуванням торцевої планки), міжосьова відстань 42 мм, 3 ригелі діаметром 14 мм, засувка ножа.
Замок врізний для металевих дверей із клямкою та засувкою під фалеву ручку з міжосьовою відстанню 42 мм. Три сталеві нікельовані ригелі діаметром 14 мм.
Технічні дані:
- Габарити замку – 136x152x20 мм.
- Лицьова планка – 245x30 мм
- Відстань між отворами кріплення – 210 мм
- Тип механізму секретності – сувальдний (6 пластин)
- Кількість секретних комбінацій – понад 1.5 млн
- Клас секретності - 3
- Діаметр ригеля - 14 мм
- Виліт ригелів - 40 мм
- Маса замку – 1.45 кг
Замок універсальний, підходить для встановлення на ліві та праві двері. Засувка перевертається без розбирання замка.
Замок Sherlock 05.41 призначений для замикання дверей у житлових, громадських та виробничих будівлях. Усі замки встановлюються як на ліві, так і праві двері. Замок відкривається та закривається ключем зовні та зсередини приміщення. Ключ може бути вилучений із замка лише після другого чи четвертого напівоберта. Засув замку виконаний у вигляді трьох сталевих ригелів діаметром 14 мм і вильотом 40 мм. Замок має сталеву клямку діаметром 16 мм зі скосом по радіусу. Клямка керується ручкою і служить для щільної фіксації дверей у закритому положенні. Є нічна засувка, яка керується лише зсередини приміщення.
Переворот засувки:
- вставити будь-який металевий предмет (наприклад шило) у спеціально передбачений отвір, щоб обмежити рух основи клямки;
- втопити клямку в корпус замку до упору (на кілька міліметрів) і перевернути клямку навколо своєї осі на 180°.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 68 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити замку | 137.5x152x20 мм |
- Ціна: 1 324 ₴




