Цей різновид замикального пристрою належить до врізних замків для вузькопрофільних дверей, тобто встановлюється на двері з вузькою стоявою частиною. Замок Kale 153 U поправу можна назвати універсальним замком. По-перше, засувка перевертається, причому без розбирання корпусу замка, що дає змогу встановлювати його на двері лівого та правого відкривання. По-друге, габаритні розміри замка, а саме глибина врізної частини, дають змогу врізати замок в алюмінієві вузькопрофільні двері, у дерев'яні двері з вузькою стоявою, а також у металеві двері. Останнім часом замок Kale 153 серії все частіше встановлюють у металеві калітки та двері полегшеної конструкції. Ширина замка 37 мм дає змогу врізати замок у металеву профільну трубу 40x40 або 20x40, водночас замок буде повністю захований від впливу атмосферних опадів, від потрапляння пилу тощо.
Технічні характеристики:
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний
- Габаритні розміри замка — 172,5x38,5x14 мм
- Торцева планка — 240x23 мм
- Backset – 25 мм
Замок укомплектований дверними ручками та циліндровим механізмом, тобто всім необхідним для встановлення замка в готові двері. Довжина циліндрового механізму 60 мм, що дає змогу встановлювати замок у двері завтовшки від 30 до 50 мм. Для товстіших дверей можна переукомплектувати замок серцевиною більшої довжини та докупити подовжений квадратний стрижень. Ручки, якими комплектується замок, алюмінізовані, тобто вони виготовлені з алюмінію і покриті пластиком для забезпечення стійкого до атмосферних опадів покриття. Натискний гарнітур, так називається комплект ручок для дверей з алюмінієвого та ПВХ-профіля, фарбований у колір антрацит RAL 7016.
Комплект постачання:
- Замок
- Ручки на планці
- Циліндровий механізм
- Комплект ключів
- Квадратний стрижень 8x8 мм L — 100 мм
- Гвинти стяжні для ручок
- Комплект саморізів
- Паковання
Залишились питання щодо комплектації або за технічними параметрами замка kale 153 25? З усіх питань рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами з телефонів, зазначених на сайті. Ми підкажемо, підійде такий замок для конкретної конструкції дверного полотна, запропонуємо альтернативні варіанти. Є опт, можливе скидка залежно від кількості необхідного товару. Ми відправимо замок у будь-яке місто без передоплати, послуги компанії перевізника оплачує покупець. Також є можливість купити замок Кале 153 за перерахунком коштів на карту або розрахунковий рахунок у Приват Банк.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Загальні | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
- Ціна: 980 ₴




