
Замок Kale 153 25 U 25x85x210 RAL 8019
980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15312
- +380 (66) 266-36-41
Замок врізний Kale 153 25 U 25x85x210 RAL 8019
Цей вид замикаючого пристрою відноситься до врізних замків для вузькопрофільних дверей, тобто. встановлюється на двері з вузькою стійовою частиною. Замок Kale 153 U можна назвати універсальним замком. По-перше, клямка перевертається, причому без розбирання корпусу замка, що дозволяє встановлювати його на двері лівого та правого відчинення. По-друге, габаритні розміри замку, а саме глибина врізної частини, дозволяють врізати замок в алюмінієві вузькопрофільні двері, дерев'яні двері з вузькою стійкою, а також металеві двері. Останнім часом замок Kale 153 серії все частіше встановлюють у металеві хвіртки та двері полегшеної конструкції. Ширина замку 37 мм дозволяє врізати замок у металеву профільну трубу 40x40 або 20x40, при цьому замок буде повністю захований від впливу атмосферних опадів, попадання пилу і т.д.
Технічні характеристики:
- Виробник – Kale
- Країна виробник – Туреччина
- Тип замку – врізний
- Габаритні розміри замку – 172,5x38,5x14 мм
- Торцева планка – 240x23 мм
- Backset – 25 мм
Замок укомплектований дверними ручками та циліндровим механізмом, тобто. всім необхідним для встановлення замка у готові двері. Довжина циліндрового механізму 60 мм, що дозволяє встановлювати замок у двері завтовшки від 30 до 50 мм. Для товстіших дверей можна переукомплектувати замок серцевиною більшої довжини і докупити квадратний подовжений стрижень. Ручки, якими комплектується замок, алюмінізовані, тобто. вони виготовлені з алюмінію та покриті пластиком для забезпечення стійкого до атмосферних опадів покриття. Натискний гарнітур, так називається комплект ручок для дверей з алюмінієвого та ПВХ-профілю, фарбований у колір RAL 8019 (коричневий).
Комплект поставки:
- Замок
- Ручки на планці
- Циліндровий механізм
- Комплект ключів (5 шт)
- Квадратний стрижень 8x8 мм L-100 мм
- Гвинти стяжні для ручок
- Комплект саморізів
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x23 мм |
| Розміри замку | 173x38x15 мм |
| Тип замку | циліндровий. |
| Бэксет | 25 мм |
| клас безпеки | 2 |
| Виліт засува, мм | 15 |
- Ціна: 980 ₴


