Врізний замок сувальдний FZB CY8082 10-38. Аналог замка Ельбор Кремень 1.04.02.
Замок призначений для встановлення на металеві двері завтовшки від 30 до 70 мм. Усі замки встановлюються як на правосторонні, так і на ліві двері. Механізм сувальдного типу забезпечує понад 700 тис. кодових комбінацій. Відкривається та закривається замок ключем зовні та зсередини приміщення. Ключ може бути витягнутий із замка лише після другого півоберту. Засув замку виконаний у вигляді трьох сталевих циліндричних ригелів діаметром 14 мм.
Технічні характеристики:
- Виробник - FZB
- Країна виробник - Китай
- Модель - CY8082
- Код виробника - 10-38
- Габаритні розміри – 112x104x18 мм
- Розмір торцевої планки – 152x25 мм.
- Колір торцевої планки.
- Тип замку – врізний, сувальдний
- Кількість сувальд – 6
- Діаметр ригеля - 14 мм
- Вихід ригелів - 21,5 мм
- Backset – 78.5 мм
- Маса замку - 0.85 кг
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Комплект накладок
- Комплект ключів 5 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴


