
Механізм міжкімнатний AGB WC Centro BP колір бронза
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12319
- +380 (66) 266-36-41
Механізм для міжкімнатних дверей AGB WC Centro - бронза (33073).
Замок для міжкімнатних дверей із наплавом або без. У дверях без наплаву симетричне розташування квадрата ручки та фіксатора дозволяє використовувати реверсні дверні панелі. З опуклою клямкою по обидва боки для м'якого закривання дверей. Замок AGB має реверсивну клямку, для правих та лівих дверей.
Клямки AGB визнані одними з найкращих для міжкімнатних дверей.
Технічні характеристики:
- Виробник - AGB
- Країна виробник - Італія
- Серія - Centro
- Артикул - 33073
- Матеріал клямки - металева
- Розміри замку – 132x75x14 мм
- Торцева планка – 196x18 мм
- Міжосьова відстань - 90 мм
- Ширина торцевої планки – 18 мм.
- Видалення центру квадрата від торцевої планки – 50 мм.
- Квадрат під ручку – 8 мм
- Квадрат під фіксатор – 6 мм
- Колір – бронза
Комплект поставки: замок поставляється в технічній упаковці без кріплення та планки у відповідь. Планка у відповідь купується окремо. Для стандартних дверних полотен рекомендується комплектація планкою у відповідь з язичком, що запобігає появі подряпин на лиштві і дверній коробці. Для дверей з наплавом застосовується планка у відповідь рівна, без язичка через особливості конструкції дверного блоку.
Планка у відповідь купується окремо:
- Для звичайних дверей застосовується планка у відповідь з язичком
- Для двопільних дверей застосовується планка у відповідь без язичка
- Для дверей з чвертю застосовується планка у відповідь без язичка
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 132 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGB |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Тип засувки | Механічна |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Тип встановлення | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 196x18 мм |
| Розміри замку | 132x75x14 мм |
| Артикул | B01013.50.03 |
| Серія | Centro |
| Матеріал засувки | металева |
| Видалення центру квадрата від торцевої планки | 50 мм |
| Ширина торцевої планки | 18 мм |
- Ціна: 400 ₴



