
Замок навісний Avantek ВС2-21 бочка
338 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12245
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний Avantek ВС2-21 бочка.
Українська торгова марка замків. Унікальний широкий асортимент, що включає різні види корпусів, задовольнить будь-яку потребу та вирішить поставлене завдання. Гарантія та контрольована якість
Авантек – ваша безпека!
Замок навісний Авантек ВС2-21 бочка. Замок ідеально підходить для захисту гаражів, складів та магазинів. Корпус виконаний із сталі, дужка захищена. Форма корпусу замку унеможливлює попадання води в механізм секрету, не викликаючи проблем з доступом до приміщення в зимовий час.
Технічні характеристики:
- Виробник – ТМ Авантек
- Країна виробник – Україна.
- Тип замку – навісний, бочка
- Розміри замку – 80x45x30 мм
- Діаметр дужки – 12 мм
- Проріз дужки - 43x39 мм
- Вага – 0.93 кг
Особливості замку ВС2-21:
- сталевий корпус
- захищена дужка
- фінський ключ
- дисковий секрет
Комплект поставки:
- Замок навісний
- Комплект ключів (3 шт)
- Кільце для ключів
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.93 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴


