Замок навісний Авантек ВС2-10.
Українська торгова марка навісних замків. Унікальний широкий асортимент, що включає різні види корпусів, задовольнить будь-яку потребу і вирішить поставлене завдання. Гарантія, та контрольована якість
Авантек - ваша безпека !
Замок навісний Авантек ВС2-10 сталевий корпус ідеально підходить для захисту гаражів, складів, магазинів. Корпус виконаний зі сталі, дужка захищена, у цій моделі доступ до дужки повністю виключено. Форма корпусу замку виключає попадання води до механізму секрету, не викликаючи проблем з доступом до приміщення в зимовий час.
Технічні характеристики:
- Виробник – ТМ Авантек
- Країна виробник – Україна.
- Тип замку – навісний, краб
- Розміри замку – 70x55x30 мм
- Діаметр дужки – 14 мм
- Проріз дужки - 30x38 мм
- Вага - 1,36 кг.
Особливості замку ВС2-10:
- сталевий корпус
- захищена дужка
- фінський ключ
- дисковий секрет.
Комплект поставки:
- Замок навісний
- Комплект ключів (3 шт)
- Кільце для ключів
- Упаковка.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1.36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


