
Замок навісний FZB Gusami 16-48 55 мм вологостійкий
220 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11699
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний FZB Gusami 16-48 55 мм вологостійкий.
Ширина біля основи 55 мм. Пластикове покриття корпусу.
Замок призначений для замикання дверей, з дверними вушами. Замки серії 16-48 комплектуються трьома ключами.
Технічні характеристики:
- Виробник – FZB;
- Модель замку – Gusami;
- Країна виробник – Китай;
- Тип замку – навісний;
- Тип ключа – дисковий;
- Матеріал корпусу – чавун;
- Закривання – не автоматичне;
- Діаметр дужки – 8 мм;
- Матеріал дужки – сталь;
- Габарити замку: з дужкою – 110x55x27 мм, без дужки – 44x55x27 мм;
- Проріз дужки: висота – 55 мм, ширина – 23 мм.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Чавун |
| Колір замку | Золото матове |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

