
Дверні ручки FZB 15-67 сатин/хром
363 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9867
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ручок на міжкімнатні двері FZB ET-6540 62mm (15-67) призначені для встановлення на вхідні та міжкімнатні двері спільно з врізними замками. Міжцентрова відстань між квадратом ручки та центром циліндрового механізму 62 мм. Колір ручок сатин/хром. Матеріал сталь планки, матеріал ручок сплав алюмінію.
Технічні характеристики:
- Виробник - FZB
- Країна виробник - Китай
- Довжина планки – 180 мм.
- Ширина планки – 39 мм.
- Міжосьова відстань - 62 мм
- Відстань між отворами кріплення – 155 мм
Комплект поставки:
- Дверні ручки - пара
- Квадрат 8x8 90 мм - 1 шт.
- Саморіз 2,5x35 мм - 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.133 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 39 мм |
| Висота розетки/планки | 180 мм |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴
