Врізний замок REX 3.2 аналог замку Ельбор Граніт 1.06.02 для дверей та воріт.
- Виробник REX (завод Ельбор)
- Тип замку Врізний замок
- Відкриття блоку Універсальне відкриття
- Механізм секретності Сувальдний
- Кількість ригелів 5 шт
- Діаметр (товщина) ригеля 18 мм
- Виліт ригеля 40 мм
- Кількість ключів 5 шт
- Призначення Додатковий замок
- Засувка (нічник) немає
- Видалення ключового отвору (бексет) 66,5 мм
- Кількість сувальд 6 шт
- Тип ключа Сувальдний
- Засувка (засувка) немає
- Вага 1,87 кг
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Комплект накладок
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1.87 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Ельбор |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 135х146х30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 843 ₴


