Шток гвинтового замка 16 мм «Ексцентрик» тип 2.
Технічні характеристики:
- Довжина гвинта 100 мм
- Діаметр різі — M16 мм
- Довжина різі - 70 мм
- Довжина ключа — 100 мм
- Діаметр головки ключа — 15 мм
- Діаметр головки гвинта — 20 мм
Комплектність постачання:
- гвинт M16x80 1 шт
- ключ 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина різьби | 70 мм |
| Діаметр різьби | M16 мм |
| Довжина ключа | 100 мм |
| Діаметр головки ключа | 15 мм |
| Діаметр головки гвинта | 20 мм |
| Застосування замка | Металеві дверцята, Комір, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замка | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


