Дверні ручки MVM Z-1810 Black чорні. Новинка 2022 року.
Надійна ручка для дверей Z-1810 виготовлена із цинкового сплаву.
Ручка WONDE на квадратній розетці має чітку форму з абсолютно рівними лініями. Доповнити масивні дерев'яні, міцні металеві або легкі пластикові двері — це завдання до снаги нашій новій ручці. У будь-якому місці вона матиме гармонійний вигляд.
Z-1810 підійде діловим людям, які цінують практичність і мінімалізм. Дверна ручка успішно доповнить сучасну квартиру, будинок або громадське приміщення.
- Комплект дверних ручок.
- Виробник: MVM HARDWARE CO., LIMITED, Гонконг
- Термін служби: необмежений
- Гарантійний термін: 3 роки
- Постачальник: ТОВ «Інвестиційна компанія МВМ» Київська обл.
- Продукція не підлягає обов'язковій сертифікації
- Не містить шкідливих речовин.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM
- Матеріал основи — ZAMAK5
- Матеріал ручок — ZAMAK
- Розміри основи — 51x51x6 мм
- Довжина ручки — 130 мм
- Відступ ручки — 60 мм
- Колір покриття — чорний
Дверні ручки MVM виготовлені методом лиття під тиском зі сплаву ZAMAK5
ZAMAK5 збільшує міцність і щільність виробів і захищає від корозії. Після оброблення, полірування та перевірки якості кожного виробу наноситься покриття:
- 1 і 2 шар — мідь
- 3 шар — нікель
- 4 шар — нанесення кольору
- 5 шарів — захисний UV
- 6 шар — покриття лаком
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Матеріал основи | ZAMAK5 |
| Матеріал ручок | zamak |
| Відступ ручки | 60 мм |
| Розміри підстави | 51x51x6 мм |
| Колір покриття | чорний |
- Ціна: 1 128 ₴



