
Замок навісний TLAN EXTRA 16-08 60 мм
167 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11472
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний TLAN EXTRA 16-08 60 мм П-подібний.
Технічні характеристики:
- Виробник - TLAN EXTRA,
- Країна виробник - Китай,
- Код товару - 16-08,
- Ширина біля основи - 60 мм,
- Діаметр дужки - 10 мм,
- Проріз дужки - 27x27 мм,
- Матеріал корпусу - сталь,
- Матеріал дужки - сталь,
- Матеріал ключів - сталь,
- Матеріал механізму - латунь,
- Кількість ключів – 3,
- Механізм секретності - дисковий,
- Тип ключа – фінський.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Код товару | 16-35 |
| Діаметр дужки | 8 мм |
| Проріз дужки | 30x26 мм |
| Матеріал ключів | сталь |
| Ширина біля основи | 55 мм |
| Матеріал механізму | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

