
Засувка APECS 5300-WC-AB UA бронза металевий язичок
346 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14044
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клямка врізна з фіксацією для міжкімнатних дверей APECS 5300-WC AB.
Міжосьова відстань 90 мм. Бексет 50 мм.
500000 циклів безвідмовної роботи. Перетин квадрата для ручок 8мм, фіксатор wc 6мм.
Клямка з фіксацією 5300-WC призначена для замикання лівих і правих дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Клямка призначена для установки на міжкімнатні двері спільно з ручками на окремій основі.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- планка у відповідь
- комплект кріплення
- Упаковка.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри – 131x73x14 мм
- Розмір планки – 195x18 мм
- Відстань між отворами кріплення - 174 мм.
- Розмір планки у відповідь - 82x22 мм
- Міжосьова відстань - 90 мм
- Видалення квадрата під ручку - 50 мм
- Колір – бронза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір засувки | Бронза |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Габаритні розміри | 131x76x14 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x22 мм |
| Межоснвое відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

