ЗАМОК НАКЛАДНИЙ КІРОВ ЗН 075 (BS75 мм) 5 ключів.
Замок накладного монтажу торгової марки КІРОВ модель ЗН 075. Виготовлений такий замок для встановлення на вхідні металеві двері в гараж, склад, різні підсобні приміщення та на ворота. Секрет замку хрестоподібної форми під хрестоподібний ключ. Корпус та ригель виготовлені зі сталі та покриття порошковою фарбою. Замок стійкий до корозії, вологи, перепадів температури та інших погодних умов.
особливості:
- Встановлюється на вхідні двері накладним монтажем.
- Універсальний - підходить для лівих та правих дверей.
- Управляється хрестоподібним ключем.
- Стійкий до перепаду температур.
- Один прямокутний ригель розміром 40х10 мм.
- Вихід ригеля – 75 мм.
- Товщина дверного полотна, що рекомендується, до 50 мм.
Комплектація:
- Механізм замку.
- Зворотній планці.
- Ключі 5 шт.
- Зовнішня декоративна накладка.
- Комплект кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 75 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 2.36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 281 ₴




