
Петля барна Doraz 201-4 бронза 100 мм
468 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10746
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля барна Doraz 201-4 AB. Ціна за 1 петлю.
Петли барні або ковбойські встановлюються на розшиті двері з відчиненими дверима. Розмір полиці петлі 100x25 мм, що дозволяє встановлювати петлі на дверях товщиною від 30 до 40 мм. Матеріал петлі сталь.
Характерики:
- Виробник - Draz
- Китай — країна для виробництва
- Матеріал - сталь
- Колір покриття - бронза
- Максимальне навантаження - 25 кг (на 1 шт)
- Розмір - 125x77x10 мм
- Висота бочонка - 125 мм
- Діаметр бочонка - 22 мм
- Розмір полиці - 100x25 мм
- Вага - 510 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Висота | 100 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 22 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Doraz |
| Розмір | 125x77x10 мм |
| Колір покриття | бронза |
| Розмір полиці | 100x25 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг (на 3 петлі) |
| Висота барильця | 125 мм |
| Діаметр барильця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴





