
Замок навісний TLAN EXTRA 60 мм 16-35
182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10604
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний TLAN EXTRA 16-35 60 mm
Технічні характеристики:
- Виробник - TLAN EXTRA,
- Країна виробник - Китай,
- Код товару - 16-35,
- Ширина біля основи - 55 мм,
- Діаметр дужки - 8 мм,
- Проріз дужки - 30x26 мм,
- Матеріал корпусу - сталь,
- Матеріал дужки - сталь,
- Матеріал ключів - сталь,
- Матеріал механізму - латунь,
- Кількість ключів - 3,
- Механізм секретності - дисковий,
- Тип ключа - фінська.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.275 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Код товару | 16-35 |
| Діаметр дужки | 8 мм |
| Проріз дужки | 30x26 мм |
| Матеріал ключів | сталь |
| Ширина біля основи | 55 мм |
| Матеріал механізму | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


