Засувка врізна під циліндр Kedr Class 410C-S KEVLAR Black mat. Міжкімнатна засувка з циліндровим механізмом фіксації для встановлення в дерев'яні двері, використовується для зачинення вхідних і міжкімнатних дверей на ключ.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Кедр
- Модель — Class 410-85C
- Матеріал — сталь
- Покриття — гальванічне
- Колір чорний
- Габарити — 132x76x14 мм
- Лицьова планка — 196x18 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Видалення квадрата від планки — 50 мм
- Квадрат під ручку — 8 мм
- Матеріал застібки — Kevlar
Комплект постачання:
- замок-засувка
- відповідна планка
- саморізи
- паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір засувки | Чорний, Чорний матовий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний. |
| Матеріал | сталь |
| Габарити | 132x76x14 мм |
| Лицьова планка | 196x18 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Модель | Class 410-85C |
| Квадрат під ручку | 8 мм |
| Видалення квадрата від планки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


