
Засувка Armadillo LH 96-50 P BL чорна
323 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11242
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка міжкімнатна безшумна Armadillo LH 96-50 P BL.
Засувки Armadillo підходять для міжкімнатних дверей лівого та правого відчинення. Конструкція виробу дає змогу за кілька секунд повернути клямку на 180°. Виробник гарантує безвідмовну роботу клямки впродовж 5 років із дня продажу. Кут ходу ручки під час відкривання закривання зменшений і становить усього 30%. Навіть коли засувка заблокована WC-фіксатором, ручка ходить вільно, унеможливлюючи зламання виробів.
- надійність і довговічність
- працездатність 250 000 циклів
- безшумність і плавність роботи
- ударостійкий пластиковий механізм
- простий і швидкий монтаж
- легка зміна напрямку відкривання
- сучасний дизайн
- стійке покриття.
Комплект постачання:
- Засувка врізна
- Відповідна планка
- Декоративна пластикова вставка
- Кріпильна фурнітура
- Інструкція зі встановлення
- Паковання.
Технічний опис:
- Виробник — Armadillo,
- Країна-виробник — Китай,
- Розміри клямки — 132x76 мм,
- Торцева планка — 196x18 мм,
- Міжцентрова відстань — 96 мм,
- Backset — 50 мм,
- Колір чорний,
- Вага — 382 г.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Чорний, Чорний матовий |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Торцева планка | 196x18 мм |
| Backset | 50 мм |
| Розміри засувки | 132x76 мм |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴

