Шток гвинтового замка 12 мм «Ексцентрик» тіп 2.
Технічні характеристики:
- Довжина гвинта 100 мм
- Діаметр різі — M12 мм
- Довжина різі - 90 мм
- Довжина ключа — 105 мм
- Діаметр головки ключа — 15 мм
- Діаметр головки гвинта — 18 мм
Комплектність постачання:
- гвинт M12x80 1 шт
- ключ 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина різьби | 90 мм |
| Діаметр різьби | M12 мм |
| Довжина ключа | 105 мм |
| Діаметр головки ключа | 15 мм |
| Діаметр головки гвинта | 18 мм |
| Застосування замка | Металеві дверцята, Комір, Захисна конструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




