Петля приварна має круглу форму перерізу діаметром 23 мм. Петлі точені такої конструкції універсальні і встановлюють на всі види металоконструкцій, будь то вхідні двері, підсобні, решітки, ворота і хвіртки.
Завіса точена Aspect C 23x130 спец.
Ціна на сайті вказана за 1 шт. Максимальне навантаження на пару петель 250 кг.
Технічні характеристики:
- Виробник – ТМ Аспект;
- Країна виробник – Україна;
- Призначення – петля приварна;
- Матеріал – сталь;
- Сторона відкривання – універсальні;
- Висота петлі – 130 мм;
- Діаметр – 23 мм;
- Вага – 408 грам;
- Діаметр штока – 15 мм;
- Довжина штока – 34 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspect |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Приварний |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 130 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 125 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні |
| Призначення | петля приварная |
| Вага | 408 грам |
| Диаметр | 23 мм |
| Высота петли | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴




