Петля приварная має круглу форму перерізу діаметром 23 мм.
Петлі точені такої конструкції універсальні і встановлюють на всі види металоконструкцій, будь то двері вхідні, підсобні, решітки, ворота і хвіртки.
Петля точена під зварювання Aspect C 23x100 з завальцован кулькою.
Ціна на сайті вказана за 1 шт.
Максимальне навантаження на пару петель 220 кг
Технічні характеристики:
- Виробник - ТМ Аспект,
- Країна виробник - Україна,
- Призначення - петля приварная,
- Матеріал - сталь,
- Сторона відкривання - універсальні,
- Висота петлі - 100 мм,
- Діаметр - 23 мм,
- Вага - 315 грамів,
- Діаметр штока - 15 мм,
- Довжина штока - 28 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspect |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 23 мм |
| Спосіб установки | Приварний |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні |
| Призначення | петля приварная |
| Вага | 315 грам |
| Диаметр | 23 мм |
| Высота петли | 100 мм |
| Діаметр штока | 15 мм |
| Довжина штока | 28 мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴





