Дверні ручки Armadillo TORSO USS MWSC-33 Італійський тиснений.
Нова колекція Armadillo URBAN SLIM — дверні ручки на тонкій основі. Найоригінальніші архітектурні споруди світу стали ідеєю створення моделей ручок нової колекції. Для нових моделей характерні прямі чіткі форми та плавні лінії авторських висотних будівель.
Ідеєю створення цієї моделі ручки послугувало 54-поверхова будівля HSB Turning Torso заввишки 190 м у шведському місті Мальме. Архітектор Сантаса Калатрава з Валенсії створив скульптуру Twisting Torso, у перекладі — Закручений торс. Ідея скручування повторюється в вигинах ручки Торсо.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Армадило,
- Країна-виробник — Китай,
- Матеріал — цинковий сплав ZAMAK,
- Вага — 1083 г,
- Покриття — гальваніка,
- Колір оздоблення — Італійський тиснений,
- Довжина з'єднувального квадрата — 100 мм,
- Товщина дверей — 30-60 мм,
- Форма основи — квадрат,
- Розмір основи — 51,5x51,5 мм,
- Відступ ручки від дверей — 68.5 мм,
- Довжина ручки — 136 мм,
Комплект постачання:
- Пара ручок
- Основа ручок
- З'єднувальний квадрат 8x100
- Стопорний гвинт M6
- Стопорний гвинт M4
- Стяжні гвинти
- Комплект саморізів
- Шестигранний ключ
- Паспорт виробу
- Паковання
Дверні ручки Армадило Слім призначені для встановлення на міжкімнатні двері завтовшки від 30 до 60 мм. Встановлюються спільно із засувками, сантехнічними механізмами та замками під ключ. У продажу є додаткові елементи — фіксатор WC і накладки на ключову свердловину.
Ручки виготовлені із цинкового сплаву. Забруднення й пил треба видаляти м'якою тканиною, змоченою в чистій воді. Не використовуйте розчинники, абразивні та очисні засоби.
Виробник гарантує безвідмовну роботу дверних ручок упродовж 5 років із дня продажу.
- Вставте квадрат у відповідне гніздо замка або клямки,
- Встановіть основу ручки на квадрат з обох боків,
- Зафіксуйте основи за допомогою стяжок і саморізів до дверей,
- Вийміть квадрат із отвору та виламайте напрямну деталь із центру основи,
- Встановіть квадрат назад в отвір,
- Одягніть ручку на основу,
- Зафіксуйте ручки на основах і квадрат за допомогою стопорних гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1083 гр |
| Довжина з'єднувального квадрата | 100 мм |
| Матеріал | цинковий сплав ZAMAK |
| Розмір основи | 51,5x51,5 мм |
| Товщина дверей | 30-60 мм |
| Форма підстави | Квадрат |
| Колір обробки | Італійський тиснений |
- Ціна: 1 485 ₴





