Дверна ручка Amig Pomo mod.11 з неіржавкої сталі.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Модель - Pomo mod.11 GR,
- Код виробника — 19257,
- Матеріал — неіржавка сталь,
- Діаметр основи — 53 мм,
- Діаметр ручки — 50 мм,
- Відступ ручки — 78 мм,
- Покриття — немає,
- Колір — неіржавка сталь,
- Призначення — ручка кноб двостороння,
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підстави | 53 мм |
| Діаметр рукоятки | 50 мм |
| Код виробника | 19257 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Модель | Pomo mod.11 GR |
| Відступ ручки | 78 мм |
| Покриття | відсутній |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴


