Дверні ручки MVM Linde A-2010-85 SN/CP.
Дверні ручки MVM Linde проникають зі сплаву алюмінію. Недороги дверні ручки виробництва Китаю. Заводська якість за дуже помірною ціною. Встановлюються на вхідні двері спільно з врізними замками з відповідним міжосьовим розстібом — Mul-T-Lock, Kale, Siba, Apecs.
Опис:
- Виробник — MVM
- Модель — Linde A-2010-85
- Країна-виробник — Китай
- Довжина планки — 215 мм
- Ширина планки — 43 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Відстань між отворами кріплення — 195 мм
- Колір — матовий нікель
Комплект постачання:
- Дверні ручки
- Квадрат 8x8 90 мм
- Стяжні гвинти
- Саморізи 2,5x35 мм
- Гужоны M6
- Ключ шестигранний для гужонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина планки | 215 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Модель | Linde A-2010-85 |
| Відстань між отворами кріплення | 195 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | матовий нікель |
| Ширина планки | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴



Відправка з 07 квітня 2026